Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234

yasal uyar?

18 YASINDAN KÜÇÜKLERIN GIRMESI YASAKTIR.

Bu sitenin içerigi yetiskin olmayan kullanicilar için sakincali olabilir. Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarinca 18 yasindan küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alisveris yapmalari yasaktir. Web Sitemiz, T.C.K.'nin 226. maddesi (D) bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satisina mahsus alisveris yeri kapsamindadir.